Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizacje wielkopowierzchniowe

Oferujemy usługę montażu verticali wielkopowierzchniowych, które doskonale sprawdzają się w obiektach biurowych z dużymi przeszkleniami. Duży wybór materiałów o różnej przepuszczalności światła i szeroka gama kolorystyczna umożliwiają dopasowanie żaluzji do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Osłona okien wielkopowierzchniowych

W budynkach biurowych dobry dostęp do światła naturalnego niesie za sobą szereg korzyści. Niższe koszty energii elektrycznej potrzebnej na oświetlenie pomieszczenia, lepsze samopoczucie pracowników, większa wydajność to tylko niektóre z wielu zalet dostępu do światła naturalnego w miejscu pracy. Nic więc dziwnego, że nowoczesne budynki posiadają dużo przeszklonych powierzchni. Takie powierzchnie w pewnych sytuacjach mogą być także uciążliwe. Duże promieniowanie słoneczne, które może występować o określonych porach dnia sprawia, że temperatura w budynku znacznie się podnosi, uniemożliwiając normalną pracę. Rozwiązaniem tych problemów są oferowane przez nas osłony okien wielkopowierzchniowych.

Montaż i serwis verticali wielkopowierzchniowych

Od wielu lat specjalizujemy się w montażu i serwisie verticali wielkopowierzchniowych i innych rozwiązań systemowych na duże okna. Pracujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.

Sprzedaż osłon okiennych na duże okna wielkopowierzchniowe

Poza profesjonalnym montażem verticali wielkopowierzchniowych firma Ergomonterzy Wrocław oferuje swoim klientom także sprzedaż rożnego rodzaju osłon okiennych także na duże, wielkopowierzchniowe okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.rolety i żaluzje, rolety rzymskie, rolety tradycyjne, rolety w kasecie, rolety zewnętrzne, rolety zabezpieczające. Możecie Państwo nabyć u nas także: żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe, żaluzje biurowe ALU50, żaluzje poziome drewniane.

Dlaczego warto nabyć osłony okien wielkopowierzchniowych w firmie Ergomonterzy Wrocław? Z kilku powodów, m.in.:

  1. Kupując osłony okienne u nas macie Państwo pewność, że osłony będą pasować idealnie do danego okna. Przyjedziemy i wykonany dokładne pomiary.
  2. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami osłon okiennych na duże okna wielkopowierzchniowe w związku z tym mamy atrakcyjne ceny.
  3. To bardzo wygodne rozwiązanie, nie musicie Państwo niczym się przejmować. Przyjedziemy, wymierzymy, zaproponujemy wiele rozwiązań, zajmiemy się montażem.
  4. W naszej ofercie posiadamy setki różnych produktów, więc znajdziemy idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Duży wybór materiałów o różnej przepuszczalności światła i szeroka gama kolorystyczna umożliwiają dopasowanie żaluzji do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy serdecznie do kontaktu.