Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż i montaż rolet i żaluzji we Wrocławiu i okolicy

Oferujemy sprzedaż i montaż rolet i żaluzji oraz innych osłon okiennych, takich jak: moskitiery, plisy i markizy. Współpracujemy z projektantami i szwalniami, które dysponują szeroką gamą tkanin w przystępnym przedziale cenowym. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę i doradzimy przy wyborze osłon okiennych. Zajmujemy się także ich przebudową i naprawą, a przy okazji wyjaśniamy, co było przyczyną uszkodzenia i podpowiadamy, jak zapobiec podobnej usterce w przyszłości.

W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu. Usługi świadczymy głownie na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe występują zarówno w kasecie, jak i w wersji wolnowiszącej. Osłony te mogą być wykonywane z tkanin przeziernych, podgumowanych w kolorze prawej strony materiału. Gwarantują całkowite zaciemnienie, a ze względu na łatwe czyszczenie sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak np. kuchnia. Równie ciekawym rozwiązaniem są rolety tkaninowe, pokryte z jednej strony srebrną lub białą folią, która doskonale odbija promienie słoneczne. Bardzo często znajdują zastosowanie w sypialni.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. rolety dzień-noc, skonstruowane na podwójnej warstwie materiału lub folii refleksyjnej, występujące w postaci poziomych pasów oddzielonych od siebie niewielkimi przerwami. Pozwalają uzyskać podobne zaciemnienie, jak żaluzje, a ponadto dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Warto wyróżnić też rolety rzymskie i austriackie, które również cechują wysokie walory dekoracyjne. Te drugie przypominają swoim stylem kurtynę teatralną, ponieważ można je rozsunąć na boki przy pomocy specjalnych sznurków. Wykonywane są praktycznie z każdego rodzaju materiału, dzięki czemu można je swobodnie dopasować do aranżacji wnętrza. Jeżeli natomiast chodzi o montaż rolet rzymskich, to trzeba wiedzieć, że ten rodzaj osłon zalecany jest raczej do nowoczesnych pomieszczeń. Przy ściągnięciu nie nawijają się one na rolkę, tylko zwijają falami do góry.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe, zwane też verticale, doskonale nadają się do osłonięcia większych wnęk okiennych. Zakładane są m.in. na panoramicznych oknach w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Jednak równie dobrze sprawdzają się także w mieszkaniach, jako alternatywa dla tradycyjnych firan i zasłon. Wykonywane są z dekoracyjnych tkanin o niskiej przepuszczalności światła, występujących w różnych barwach – im ciemniejszy kolor, tym większe zaciemnienie pomieszczenia. Ponadto dzięki technologii druku termicznego żaluzje verticale wykorzystywane są też jako nośniki reklamy. Mogą być montowane do wnęki, na ścianie, do sufitu lub skośnie na poddaszach.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome to osłony znajdujące zastosowanie zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i publicznej. Pozwalają na precyzyjną regulację natężenia światła i chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem. Składają się z poziomo ułożonych lamelek, występujących w różnych kolorach i rozmiarach. Mogą być montowane do ściany nad oknem lub do ramy okna.

Żaluzje poziome występuję w wersji:

  • drewnianej – ekologiczne, zazwyczaj malowane lakierem z filtrem UV, pasują do eleganckich wnętrz, w których występują elementy drewna, skóry i szkła,
  • bambusowej – ekologiczne i stylowe, pokrywane nie tylko lakierem z filtrem UV, ale i farbą ochronną, niezwykle trwałe i polecane do pomieszczeń narażonych na wilgoć,
  • aluminiowej – dosyć trwałe, dobrze odbijają światło dzienne i pomagają obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, dlatego sprawdzają się na oknach o dużej powierzchni,
  • PCV – lekkie i w przystępnej cenie, rozpraszają światło, ale nie dają efektu zaciemnienia.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Doradzimy

Żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, markizy - możliwości jest naprawdę wiele. Łatwo pogubić się w tym gąszczu produktów i możliwości. Jakie rozwiązanie w moim przypadku najlepiej zastosować? Nasi doświadczeni fachowcy podpowiedzą Ci co sprawdzi się najlepiej.

Zmierzymy

Pomiar każdego produktu produkowanego na konkretne zamówienie jest niezwykle istotny. Wybranie odpowiedniego punktu odniesienia, miejsc mocowania itd. nie jest sprawą łatwą. Zadanie staje się jeszcze trudniejsze, gdy mamy nietypowe skosy lub wnęki. Wykonamy więc dokładne pomiary, dzięki którym zakupione produkty będą pasować idealnie.

Zamontujemy

Zakupiłeś osłony okienne. Na pewno chcesz aby posłużyły ci jak najdłużej a przy tym prezentowały się estetycznie. Nawet najdroższe i najefektowniejsze produkty nie będą dobrze spełniać swojej funkcji jeżeli nie zostaną profesjonalnie zamontowane. Powierz to zadanie fachowcom z firmy Ergo Monterzy. Mamy 12 lat doświadczenia w tym zakresie. Instalujemy osłony zamówione przez Nas na zlecenie, ale także zakupione już przez Klienta.

Naprawimy

Jeżeli jesteś już posiadaczem rolet, żaluzji, moskitiery czy jakiejkolwiek innej osłony okiennej, która została uszkodzona skontaktuj się z nami. Zajmujemy się naprawą oraz przebudową osłon okiennych. Ponadto podpowiemy Ci co było przyczyną uszkodzenia i co warto zrobić aby w przyszłości podobna usterka się nie powtórzyła.

Zamontujemy napęd elektryczny

Sterowanie roletą lub innym systemem osłonowym okien jest niezwykle wygodne. Bez żadnego wysiłku, lub nawet zdalnie za pomocą pilota, będziesz mógł sterować roletami. Jeżeli masz już rolety zewnętrzne, doinstalujemy niezbędne oprzyrządowanie. Napęd elektryczny możemy zamontować również w karniszach i roletach rzymskich. Sterowanie może odbywać się za pomocą przełączników lub pilota.