Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis rolet Wrocław

Rolety to bardzo popularne rozwiązanie. Są często montowane zarówno w budynkach mieszkalnych jak i biurowych. Aby cieszyć się w pełni ich możliwościami, niezbędny jest nie tylko odpowiedni wybór osłon okiennych, ale także ich profesjonalny montaż i serwis. Jeżeli rolety mają służyć Ci przez wiele długich lat, działać bezproblemowo, konieczny będzie regularny serwis rolet Wrocław. Jest on niezbędny także w przypadku wszelkich problemów.

Firma Ergomonterzy to fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie wserwisie rolet zewnętrznych oraz wewnętrznych wszystkich producentów. Rolety, tak jak i inne urządzenia mogą ulec awarii, dlatego też w razie jakichkolwiek problemów, już dziś skontaktuj się z nami.

Na jakim obszarze oferujemy usługę serwisu rolet?

Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Serwisujemy rolety we wszystkich dzielnicach Wrocławia (Krzyki, Psie Pole, Stare Miasto, Śródmieście, Fabryczna) oraz na terenie Dolnego Śląska i w okolicznych miejscowościach (np. w Kiełczów, Krzeptów, Mirków, Bielany Wrocławskie, Długołęka, Dobrzykowice, Żerniki Wrocławskie). W uzasadnionych przypadkach wykonujemy także serwis oraz montaż rolet Wrocław na terenie całej Polski. W celu otrzymania szczegółowych informacji, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego.

Serwis rolet zewnętrznych i wewnętrznych Wrocław

Jeżeli szukasz rzetelnej firmy, która naprawi Twoje rolety, trafiłeś pod właściwy adres. Wykonujemy kompleksowy serwis rolet Wrocław. Dokładamy wszelkich starań, aby usterka została usunięta w jak najkrótszym czasie. Posiadamy fachową wiedzę w naprawie każdego typu rolet zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak np.: rolet rzymskich, rolet zabezpieczających, rolet tradycyjnych czy rolet w kasecie.

Serwis pogwarancyjny rolet Wrocław

Na wszystkie wykonywane przez naszych fachowców prace udzielamy gwarancji. W sytuacji, gdy okres gwarancji uległ zakończeniu, zapewniamy naszym Klientom kompleksowy i pogwarancyjny serwis rolet Wrocław. Zajmujemy się między innymi:
  • wymianą uszkodzonych elementów, takich jak pancerze czy silniki osłon,
  • naprawą rolet z wysięgnika koszowego,
  • awaryjnym otwieraniem rolet,
  • instalacją automatyki do rolet już istniejących,
  • uzbrajaniem miejsc przygotowanych pod rolety zewnętrzne.
Aby skorzystać z naszych usług, nie zwlekaj, już dziś skontaktuj się z nami!

Automatyka do rolet

Zajmujemy się także montażem i serwisem systemów automatycznego otwierania rolet. Zaawansowana automatyka do rolet może także zostać połączona z systemem Smart Home. To umożliwi ci sterowanie roletami z każdego miejsca za pomocą telefonu. Jest to nie tylko wygodne, ale także zwiększa poziom bezpieczeństwa (szczególnie gdy przez dłuższy czas nie przebywamy pod wskazanym adresem).

Skontaktuj się z nami

Jeżeli Twoje rolety nie działają tak jak powinny, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pracujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.