Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozwiązania systemowe na okna połaciowe

Okna dachowe wpuszczają do pomieszczenia dużo światła, ale też sprawiają, że szybko się ono nagrzewa. Oferujemy systemowe rozwiązania dla okien połaciowych – plisy, markizy, żaluzje poziome, rolety w kasecie. Wykonujemy pomiary, dobieramy odpowiedni system i montujemy.

Osłony okien dachowych

Pomieszczenia na poddaszu, które są wyposażone w okna dachowe zazwyczaj są bardzo dobrze doświetlone. Szacuje się, że okna dachowe dostarczają od 30% do 50% więcej światła niż klasyczne odpowiedniki montowane na elewacji budynku. Nowoczesne okna dachowe mają także bardzo dobre współczynniki przenikania ciepła. Zapewniają prywatność i są znacznie bardziej „antywłamaniowe”.

Okna montowane na dachu mają także swoje wady. Przede wszystkim pomieszczenie, które jest w nie wyposażone bardzo szybko się nagrzewa. Wystarczy odrobinę więcej słońca, aby temperatura z przyjemnej, zamieniła się w nieznośną.

Rozwiązania systemowe na okna połaciowe

Istnieje kilka możliwości ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ergomonterzy to firma wyspecjalizowana w sprzedaży i montażu:
  • plis (wykonanych z materiału przypominającego składaną harmonijkę),
  • markiz (rozwijana zasłona montowana na zewnątrz budynku),
  • żaluzji poziomych (stylowe i wykonane z drewna),
  • rolet w kasecie (rolety chowane w niewielkiej kasecie)

dedykowanych do okien dachowych.

Pomiary, sprzedaż i montaż

Wszystkie oferowane przez nas osłony okien dachowych wykonywane są na zamówienie, pod konkretne okno dachowe. W naszej ofercie znajdziesz setki różnych materiałów i wzorów plis, markiz, żaluzji czy rolet. Z pewnością, bez problemu dobierzesz idealnie pasujące do danego wnętrza rozwiązanie. Nasz pracownik doradzi Ci, który system może sprawdzić się najlepiej w danym przypadku, jakie są wady i zalety każdego z nich.

Działamy w pełni kompleksowo. Przyjedziemy, wymierzymy, dostarczymy produkty i zajmiemy się profesjonalnym montażem. Wybierając Ergomonterzy Wrocław niczym nie musisz się przejmować.

Podsumowując

Niezabezpieczone okno dachowe sprawi, że będzie bardzo trudno funkcjonować w danym pomieszczeniu w słoneczny dzień. Osłony okien dachowych, które znajdziesz w naszej ofercie skutecznie rozwiążą ten problem. Aby dowiedzieć się więcej już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie. Pracujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.

Zapraszamy!