Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rolety zewnętrzne Wrocław

Jeżeli zależy Ci na jak najlepszej izolacji pomieszczenia przed silnym słońcem, rolety zewnętrzne będą bardzo dobrym wyborem. Rolety zabezpieczają pomieszczenie przed nagrzewaniem się skuteczniej niż klasyczne rolety wewnętrzne. Wynika to z tego, że są montowane na zewnątrz budynku, przyjmują na siebie całe promieniowanie słoneczne, skutecznie chroniąc szybę przed nagrzewaniem się. Temperatura w takim pomieszczeniu najczęściej jest odczuwalnie niższa.

Rolety zewnętrzne pełnią także funkcję izolacyjną zimą, dodatkowo zabezpieczając okno czy drzwi przed oddawaniem nagromadzonego ciepła.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych renomowanych producentów. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy i instytucje.

Rolety zewnętrzne na wymiar Wrocław i okolice

Oferowane przez nas rolety są tworzone na indywidualny wymiar. Takie szyte na miarę rozwiązanie pozwala idealnie dopasować rolety zewnętrzne do konkretnego okna czy drzwi. Zamawiając produkty w firmie Ergomonterzy Wrocław możesz mieć pewność, że produkty będą idealnie pasowały do budynku.

Oferujemy produkty m.in. w kolorze złotego dębu, które łączą ze sobą elegancki wygląd i dużą funkcjonalność.

Mechanizm rolety zewnętrznej

W zależności od Twoich potrzeb i budżetu, możesz zamówić roletę zamykaną ręcznie albo sterowaną elektrycznie.

Ochrona przed hałasem

Inną ważną funkcją rolet zewnętrznych jest dźwiękochłonność. Rolety znacznie lepiej pochłaniają dźwięki niż szyby. Jeżeli zależy Ci na dodatkowym tłumieniu odgłosów pochodzących z zewnątrz, taka roleta będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Montaż rolet i kolorystyka

Działamy w pełni kompleksowo. Możesz zamówić u nas rolety zewnętrzne na wymiar. Gotowe produkty dostarczymy i zamontujemy. Profesjonalny montaż wykonywany przez naszą firmę gwarantuje Ci, że rolety będą funkcjonować prawidłowo.

Zamów bezpłatną wycenę

Już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej i zamówić bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy serdecznie.

Skontaktuj się z nami