Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rolety rzymskie Wrocław

Każde pomieszczenie możemy zabezpieczyć przed światłem słonecznym i ulicznym na wiele różnych sposobów. W naszej ofercie znajdziesz rolety tradycyjne, w kasecie, zewnętrzne, zabezpieczające a także tytułowe rolety rzymskie. Ten typ rolet zbudowany jest z płaskich kawałków tkaniny, które są opuszczanie i podnoszone za pomocą sznurków.

Rolety rzymskie wyróżnia przede wszystkim styl i elegancja. Jest to produkt, który z pewnością przyciąga wzrok. Dobrej jakości tkaniny prezentują się doskonale na każdym oknie. Bardzo dużą zaletą wielu rodzajów rolet rzymskich jest możliwość ich prania. Roleta, która wykonana jest z dobrego materiału, posłuży przez wiele długich lat. W zależności od użytej tkaniny rolety mogą pełnić funkcję zasłon albo firan.

Sprzedaż rolet na wymiar

W naszej ofercie znajdziesz kilkaset różnych propozycji. Bogata oferta różnych tkanin pozwoli Ci dobrać idealne rolety do każdego wnętrza. Rolety rzymskie w zależności od wybranego materiału mogą w różnym stopniu zaciemniać pomieszczenie. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Naszym Klientom oferujemy pomoc w dobrze najlepszego materiału w zależności od Twoich potrzeb, oczekiwań i od wnętrza, w którym rolety rzymskie będą montowane. Jeżeli masz już gotową wizję, dobierzemy najlepiej pasujący materiał. Przedstawimy Ci także wady i zalety rolet rzymskich. W razie potrzeby zwrócimy Twoją uwagę na inne oferowane przez nas produkty.

Rolety szyte są na wymiar pod każde zamówienie we współpracujących z nami studiach. Przyjedziemy, wykonamy niezbędne pomiary a gdy produkty będą gotowe dostarczymy je na miejsce montażu.

Montaż rolet rzymskich Wrocław

Działamy całkowicie kompleksowo. Wybierając firmę Ergomonterzy nie musisz martwić się o fachowy montaż. Specjalizujemy się w instalacji rolet rzymskich. Powierzając to zadanie nam, możesz mieć pewność, że rolety będą działały poprawnie i całość będzie wyglądać estetycznie.

Skontaktuj się z nami

Już dziś skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Pracujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.

Skontaktuj się z nami