Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Żaluzje pionowe Wrocław

Ten bardzo popularny rodzaj żaluzji inaczej nazywany wertikalami montowany jest najczęściej w biurach, lokalach usługowych, handlowych i lokalach użyteczności publicznej (przechodniach, urzędach itd.). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby żaluzjami pionowymi cieszyć się także w domu.

Żaluzje pionowe, zwane też verticale, doskonale nadają się do osłonięcia większych wnęk okiennych. Żaluzje pionowe montowane są wewnątrz budynku. Wertikale wykonane są z miękkich materiałowych lameli (elementów dekoracyjnych). Zakładane są m.in. na panoramicznych oknach w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Jednak równie dobrze sprawdzają się także w mieszkaniach, jako alternatywa dla tradycyjnych firan i zasłon. Wykonywane są z dekoracyjnych tkanin o niskiej przepuszczalności światła, występujących w różnych barwach – im ciemniejszy kolor, tym większe zaciemnienie pomieszczenia. Ponadto dzięki technologii druku termicznego żaluzje verticale wykorzystywane są też jako nośniki reklamy. Mogą być montowane do wnęki, na ścianie, do sufitu lub skośnie na poddaszach.

Bogata kolorystyka

Żaluzje, które mamy w swojej ofercie dostępne są niemalże każdym kolorze. Szeroka paleta barw pozwala idealnie dobrać wertykale do pomieszczenia, w którym będą montowane. Ciekawym pomysłem jest też montaż żaluzji w kolorach firmowego logo. Jeżeli chcesz aby elementy wyposażenia nawiązywały do firmowych barw, takie żaluzje będą świetnym wyborem.

Osłona przed słońcem

Żaluzje pionowe świetnie chronią przed słońcem i dobrze zaciemniają dane pomieszczenie. Spotkanie z wykorzystaniem firmowego rzutnika nawet w środku upalnego, słonecznego dnia nie będzie żadnym problemem. Wertikale zapewniają także prywatność.

Wertykale są bardzo łatwe i wygodne w obsłudze. System montażu, który stosujemy w oferowanych przez nas produktach pozwala sterować całością w bardzo komfortowy sposób z użyciem minimalnej siły.

Sprzedaż, montaż, serwis żaluzji pionowych Wrocław

Jeżeli Twoje wertikale nie pracują prawidłowo, zostały uszkodzone, wymagają konserwacji albo chcesz przeprowadzić okresowe prace serwisowe aby osłony okienne służyły Ci jak najdłużej, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zajmujemy się serwisem wszelkich osłon okiennych na terenie całego Wrocławia i okolic.

Zamów bezpłatną wycenę

Powierzając temat żaluzji pionowych naszej firmie nie musisz się niczym przejmować. Pracujemy całkowicie kompleksowo. Możemy zając się każdym etapem zaczynając od dokładnych pomiarów, poprzez dostawię zamówionych żaluzji na profesjonalnym montażu kończąc. Jeżeli chcesz kupić osłony okienne Ergomonterzy Wrocław to świetny wybór.

Już dziś skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Zadzwoń albo wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej.