Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Żaluzje biurowe Wrocław Alu50

Nowoczesne budynki biurowe bardzo często posiadają dużą liczbę okien i innych przeszkleń dostarczając tym samym odpowiednią dawkę światła dziennego. Z drugiej jednak strony w słoneczne dni, praca w takim pomieszczeniu z dużą ilością okien staje się bardzo uciążliwa. Słońce nagrzewa pomieszczenie i znacznie utrudnia korzystanie z monitorów komputerowych i rzutników. To oczywiście przekłada się na mniejszą produktywność całego zespołu i spadek morale.

Istnieje proste i skuteczne rozwiązanie – żaluzje biurowe Alu 50. Oferowany przez nas produkt efektywnie zatrzymuje znaczną ilość promieni słonecznych, odczuwalnie zmniejszając temperaturę w pomieszczeniu. Żaluzje Alu 50 tworzą także przyjemny, nastrojowy klimat.

Oszczędność energii

Aby schodzić nagrzane promieniami słonecznymi pomieszczenie potrzeba solidnej klimatyzacji. Urządzenie to co prawda dobrze radzi sobie z tym zadaniem ale jest także bardzo energochłonne. Klimatyzacja jest także często przedmiotem sporów wśród pracowników. Jednym pracownikom jest za ciepło, innym za zimno. Jeżeli chcesz niskim nakładem zmniejszyć koszty klimatyzacji - zainstaluj żaluzje biurowe Alu 50.

Czym są żaluzje Alu50?

To stylowe żaluzje składające się z 50 milimetrowych lameli. Są bardzo lekkie, wykonane z aluminium. Mogą być wyposażone w drabinkę sznurową albo taśmową, która znacznie ułatwia składanie i rozkładanie żaluzji. Po zwinięciu zajmują niewiele miejsca. Są estetyczne, minimalistyczne i nowoczesne. Doskonale prezentują się w każdym biurze.

Sprzedaż, montaż i serwis żaluzji biurowych Wrocław

Firma Ergomonterzy to specjaliści z zakresu osłon okiennych. Zajmujemy się sprzedażą markowych żaluzji biurowych Alu 50, ich montażem i serwisem. Pracujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.

Podsumowując

W pracy spędzamy dużą część naszego życia. Jeżeli zależy Ci na tym aby znacznie poprawić komfort pracy w biurze w słoneczne dni - żaluzje biurowe Alu50 będą idealnym wyborem. Aby dowiedzieć się więcej i zamówić bezpłatną, niezobowiązującą wycenę już dziś zadzwoń do nas albo wyślij zapytanie.