Zadzwoń: +48 530 350 503 Wyślij zapytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis rolet zewnętrznych Wrocław

Wszystkie urządzenia i przedmioty z biegiem czasu zużywają się, to zjawisko całkowicie normalne. Nie inaczej jest z roletami zewnętrznymi, które są narażone na szereg czynników w tym: deszcz, śnieg, wilgoć, promieniowanie słoneczne, niską i wysoką temperaturę. Rolety zewnętrzne mogą także pełnić funkcję ochronną, są narażone na uszkodzenia mechaniczne, próby włamania czy akty wandalizmu.

Uszkodzonej czy zużytej rolety nie musisz od razu wymieniać. Naprawa, renowacja czy serwis często okazują się tańszym rozwiązaniem.

Serwis rolet Wrocław

Ergo Monterzy to firma wyspecjalizowana w serwisie rolet na terenie Wrocławia i okolic. Naprawiamy osłony praktycznie każdego producenta, począwszy od usterek spowodowanych uszkodzeniami mechanicznymi, jak i awarią automatyki. Serwisujemy także rolety klasyczne, wewnętrzne, materiałowe i innego rodzaju osłony okienne.

Pomagamy także w awaryjnym otwieraniu rolet zewnętrznych.

Szybki czas naprawy rolet

Niesprawne rolety mogą być dużym utrudnieniem dlatego też naszym Klientom oferujemy szybki czas reakcji na usterkę i naprawę rolet. Jeżeli czas i jakość jest dla Ciebie ważna, Ergomonterzy to doskonały wybór.

Odnawianie rolet

Zajmujemy się także odnawianiem rolet (także zewnętrznych). Przeprowadzamy kompleksowe remonty, które mają na celu przywrócić pełną sprawność i estetykę urządzeń.

Gwarancja i serwis pogwarancyjny

Jeżeli nie korzystałeś jeszcze z usług naszej firmy i zastanawiasz się czy warto nam zaufać, nie musisz się przejmować. Na wszystkie wykonane przez nas prace otrzymasz gwarancję.

Naszym klientom zapewniamy także profesjonalny i kompleksowy serwis pogwarancyjny.

W ramach serwisu zajmujemy się m.in.:

  • wymianą uszkodzonych elementów, takich jak pancerze czy silniki osłon,
  • naprawą rolet z wysięgnika koszowego,
  • awaryjnym otwieraniem rolet,
  • instalacją automatyki do rolet już istniejących,
  • uzbrajaniem miejsc przygotowanych pod rolety zewnętrzne.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli Twoje rolety nie działają tak jak powinny, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pracujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.