Osłony okienne - doradztwo, montaż, serwis

Bez względu czy dokucza ci słońce, potrzebujesz odrobiny prywatności, chcesz pozbyć się irytujących owadów, czy zabezpieczyć mieszkanie przed złodziejami, powinieneś pomyśleć nad zastosowaniem osłon okiennych. Ergo Monterzy pomogą Ci we wszelkich kwestiach z tym związanych, począwszy od fachowego doradztwa a skończywszy na montażu zakupionych produktów. Jeżeli planujesz zakup lub posiadasz jakikolwiek typ osłony okiennej i szukasz wyspecjalizowanej firmy usługowej, jesteś we właściwym miejscu.


Co możemy dla Ciebie zrobić?


zd3

Doradzimy

Żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, markizy - możliwości jest naprawdę wiele. Łatwo pogubić się w tym gąszczu produktów i możliwości. Jakie rozwiązanie w moim przypadku najlepiej zastosować? Nasi doświadczeni fachowcy podpowiedzą Ci co sprawdzi się najlepiej.

zd4

Zmierzymy

Pomiar każdego produktu produkowanego na konkretne zamówienie jest niezwykle istotny. Wybranie odpowiedniego punktu odniesienia, miejsc mocowania itd. nie jest sprawą łatwą. Zadanie staje się jeszcze trudniejsze, gdy mamy nietypowe skosy lub wnęki. Wykonamy więc dokładne pomiary, dzięki którym zakupione produkty będą pasować idealnie.

zd5

Zamontujemy

Zakupiłeś osłony okienne. Na pewno chcesz aby posłużyły ci jak najdłużej a przy tym prezentowały się estetycznie. Nawet najdroższe i najefektowniejsze produkty nie będą dobrze spełniać swojej funkcji jeżeli nie zostaną profesjonalnie zamontowane. Powierz to zadanie fachowcom z firmy Ergo Monterzy. Mamy 12 lat doświadczenia w tym zakresie. Instalujemy osłony zamówione przez Nas na zlecenie, ale także zakupione już przez Klienta.

zd6

Naprawimy

Jeżeli jesteś już posiadaczem rolet, żaluzji, moskitiery czy jakiejkolwiek innej osłony okiennej, która została uszkodzona skontaktuj się z nami. Zajmujemy się naprawą oraz przebudową osłon okiennych. Ponadto podpowiemy Ci co było przyczyną uszkodzenia i co warto zrobić aby w przyszłości podobna usterka się nie powtórzyła.

zd2

Zamontujemy napęd elektryczny

Sterowanie roletą lub innym systemem osłonowym okien jest niezwykle wygodne. Bez żadnego wysiłku, lub nawet zdalnie za pomocą pilota, będziesz mógł sterować roletami. Jeżeli masz już rolety zewnętrzne, doinstalujemy niezbędne oprzyrządowanie. Napęd elektryczny możemy zamontować również w karniszach i roletach rzymskich. Sterowanie może odbywać się za pomocą przełączników lub pilota.

Zobacz również

Jakimi produktami się zajmujemy?
Cennik usług
Dlaczego zaufało nam tak wielu Klientów?

Kontakt

Ikona firmaERGO MONTERZY
Tomasz Góra

Ikona telefon530 350 503

ikona emailergomonterzy@gmail.com

ikona adres Adres do korespondencji
Tomasz Góra
Ul. Osobowicka 105
51-008 Wrocław

Test Opinie o Ergo Monterzy Żaluzje Markizy Moskitiery Rolety Rzetelna firma