Montaż karniszy ściennych i sufitowych Wrocław

Karnisze – oferta montażu i sprzedaży we Wrocławiu

Oferujemy sprzedaż i montaż karniszy na terenie Wrocławia i okolic. Proponujemy modele wykonane z różnych materiałów, w tym szyny aluminiowe systemu KS, które gniemy na miejscu w łuku ciągłym i promieniu 10 cm. Jeżeli natomiast chodzi o mocowanie, to oferujemy karnisze ścienne i sufitowe, a także ręczne i z napędem silnikowym (elektryczne). Ostatni model jest sterowany za pomocą pilota, przełączników ściennych lub systemów mieszanych. Karnisze elektryczne sprawdzają się przy dużych panoramicznych oknach bądź wnękach umieszczonych wysoko nad podłogą.

Jak dobrać karnisz do okna?

Chcąc prawidłowo dobrać karnisz do okna, należy dokonać precyzyjnych pomiarów. W pierwszej kolejności powinniśmy zmierzyć szerokość wnęki okiennej. Ustalając ostateczne parametry, należy jednak uwzględnić również montaż wspornika i dodać do zmierzonej wartości 20-40 cm (po 10-20 cm zapasu po obu stronach od wnęki). Jeżeli tego nie zrobimy, karnisz będzie za krótki, co uniemożliwi całkowite zasłonięcie okna. Jednak niekiedy zdarza się, że okna przylegają bezpośrednio do prostopadłej do nich ściany. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem są karnisze ze wspornikiem bocznym.

Inną istotną kwestią przy wyborze karnisza, jest jego styl. Powinien on współgrać z wnętrzem, w tym m.in. z kolorem lamp i okuciem meblowym. Modelami dosyć uniwersalnymi są karnisze z mosiądzu i starego złota. Jednak już karnisze w kolorze antracytu pasują jedynie do jasnych wnętrz. Ciekawym rozwiązaniem są modele satynowe lub ze stali nierdzewnej, będące doskonałym uzupełnieniem stylu minimalistycznego. Jeżeli natomiast nie chcemy, by karnisz wyróżniały się na tle białej ściany, to powinniśmy zdecydować się na model w tym samym kolorze.

Kontakt

Ikona firmaERGO MONTERZY
Tomasz Góra

Ikona telefon530 350 503

ikona emailergomonterzy@gmail.com

ikona adres Adres do korespondencji
Tomasz Góra
Ul. Osobowicka 105
51-008 Wrocław

Test Opinie o Ergo Monterzy Żaluzje Markizy Moskitiery Rolety Rzetelna firma